Korsan Şirketlere Dikkat

bosna hersek korsan sirketler

Korsan Şirketlere Dikkat…! 

1 – Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, belki de hayatınızda bir kez alacağınız ve geleceğinizi şekillendirecek olan bir hizmet alımıdır. Birçok sektörde olduğu gibi bu alanda da son dönemlerde çok sayıda şahıs yurtdışı eğitim danışmanı hatta şirketi  sıfatıyla hizmet verdiğini iddia etmekte, biraz daha ucuza hizmet almak ümidiyle her yıl yüzlerce öğrenci bu kişiler tarafından mağdur edilmektedir.

 

2 – Öğrenciler anlaşmış olduğu bazı şahıs ve firmalarca ilk baştaki Gösterilen tutumla sonradan dönen ilgisizliğe, daha sonradan ek Paralar talep edilmesine, asılsız vaatlere kadar birçok hoş olmayan Durumla karşılaşmaktadır. Bu yüzden velilere tavsiyemiz öğrencileri Yurt dışı eğitimi için ülke ya da Danışmanlık şirketi seçimi konusunda yalnız bırakmamaları ve bu danışmanlık şirketlerinden ÜNİVERSİTE İLE ŞİRKET ARASINDA YAPILAN RESMİ SÖZLEŞMELERİNİ isteyiniz.

 

3 – Bosna Hersek’te bir ofisi bulunmayan danışmanlık Şirketleri adı altında öğrencileri tamamıyla yanlış yönlendiren Şahıslara dikkat ediniz. Unutmayınız sadece kayıt yapmakla iş bitmiyor önemli olan Bosna Hersek’te  öğrencilerinizin sorunlarıyla birebir ilgilenmek ve her zaman yanlarında olmaktır. 

 

4 – Bazı danışmanlık şahıs, şirketlere kayıt yapan öğrencilerine, üniversitelerine Başlamadan harç ücretlerini istediklerini duyumu aldık. Sakın hiçbir danışmanlık şirketlerine veya şahıslara üniversitelere ödeyeceğiniz harç ücretlerini teslim etmeyiniz. Üniversite ödemelerini kendiniz ödeyiniz. Aksi takdirde dolandırılacaksınız.!!

 

5 – Bulunduğunuz Şehirde Daha önce Gönderdiğimiz Öğrencilerimizin Aileleriyle Görüşmeden Kararınızı Vermeyiniz. Referanslarımız ile Görüştürme İmkanı Sunuyoruz. Danışmanlık Şirketlerini Seçerken Çok Dikkatli Olun Yurtdışındaki Firmanın Hizmetini Araştırınız.Paranızı ve Umutlarınızı Boş Yere Harcamayınız. Aksi Takdirde Dolandırılabilirsiniz.

 

6 – Bazı Firmaların Üniversitelerle Resmi sözleşmeleri olmadığından Dil kurslarına kayıt yapmaktadırlar.Üniversite bünyesinde hazırlık okumanız gereklidir. Aksi takdirde başınız ağrıyabilir.

 

 

7  – Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti.
Maltepe Vergi Dairesi: 7350274135

 

ANKARA TİCARET ODASI : 46/2652 Siciline Kayıtlıyız.

 

 

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ!!! TÜRKİYE’DE ŞİRKET OLDUKLARINI İDDİA EDİP KENDİLERİNİ EĞİTİM FİRMASI OLARAK TANITAN ARACI ŞAHISLARDAN UZAK DURUNUZ!!!

 

HİZMET NOKTALARIMIZ;

 

 

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ! TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ! HERKESİ UYARMAMIZA RAĞMEN BİZİ DE ARAŞTIRINIZ .BİZE DANIŞMADAN KARAR  VERMEYİNİZ YILDA YÜZLERCE ÖĞRENCİ  DOLANDIRILIYOR.SİZDE ONLARDAN BİRİ  OLMAYINIZ!!!

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş