Saraybosna Eğitim Bölümleri

bosna hersek travnik universitesi bolumleri
Saraybosna Eğitim, son yıllarda en çok tercih edilen, üzerinde araştırmalar yapılan üniversitelerin başında gelmektedir.
Uluslararası Travnik  Üniversitesi bölümleri, Türkiye’deki üst düzey üniversitelerde olan bölümler kadar geniş yelpazededir. Uluslararası Travnik bölümleri üst düzey, son teknoloji ekipmanları ile desteklenmiş Mimarlık, İnşaat Mühendisliği ve Hukuk bölümüdür. Türkiye’de çok yüksek puanlarla bile girmede zorlanılan bölümlerin , insanlara yardımcı olup ve diğer üniversitelerden farklı  olarak hayallerine kavuşturmak, insanlara istediği bölümü seçme özgürlüğü sağlamak adına faaliyet gösteren bölümler de Saraybosna Eğitim bölümlerindendir.
Saraybosna Eğitim bölümleri de bazıları da şunlardır: İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Hukuk, Turizm ve otelcilik,Elektrik Mühendisliği ve Bilişim Teknolojileri, işletme gibi bölümler bulunmaktadır, Saraybosna Eğitim bölümleri arasında en çok dikkat çeken bölümlerin başında gelmektedir.
Saraybosna Eğitim bölümleri oldukça fazla bölüm yelpazesi ile mutlaka sizin de hayalini kurduğunuz bölümleri okumanıza yardımcı olacaktır.
Saraybosna Eğitim, altı fakültenin birleşmesiyle kurulan bir özel üniversitedir. Saraybosna Eğitim, Bosna Hersek’te, Travnik şehrinde bulunmaktadır.  Bosna Hersek sınırları içerisinde Osmanlı kültürü taşıyan yeşil bir şehirdir. İvo Andriç Travnikli bir yazardır. Travnik günleri kitabını okumak Travnik nerede, Tavnik nasıl bir yer sorularını aklımızdan silinmesine ve o dönemin hakkında bize bilgi vermektedir. Saraybosna Eğitim Bosna Hersek Üniversitesi kendisini geliştirmek için çeşitli projeler yürütmektedir. Bosna Hersek Üniversitesi (UNT) Merkez Bosna Kantonu üniversitesidir. Çeşitli bilim adamları, üniversiteye katkı sağlamışlardır. Saraybosna Eğitim, Spor ve Kültür alanlarında hizmetleri bulunmaktadır.
Saraybosna Eğitim Bölümleri
 
HUKUK FAKÜLTESİ
Hukuk
POLİTEKNİK FAKÜLTESİ
İnşaat Mühendisliği
Mimarlık
Elektrik Mühendisliği
Makina Mühendisliği
Bilgisayar Mühendisliği
Telekomünikasyon Mühendisliği
Lojistik Mühendisliği
Güvenlik ve İş Yönetimi
TRAFİK VE ULAŞIM MÜHENDİSLİĞİ FAKÜLTESİ
Yol ve Kentsel Trafiği
Yönetim Trafiği
Hava Trafiği
İKTİSAT FAKÜLTESİ
Turizm
Bankacılık ve Sigortacılık
Muhasebe Finans ve Denetim
İşletme ve Pazarlama
İşletme Yönetimi
İşletme Enformatiği
EKOLOJİ FAKÜLTESİ 
Mühendislik Yönetimi
Çevre Mühendisliği
MEDYA VE İLETİŞİM  FAKÜLTESİ
Medya ve Gazetecilik
İletişim

 

 
 

Son Haberler

 
 

Paylaş